03 september 2007

Küberrünnakud science fiction'i võtmes

Daniel Vaarik kirjutab: So, thank you, Wired, for being supportive, but please do not take any insult if we find the coverage a little bit of a science fiction. And forgive the media-friendly Estonian politicians for being too eager with war metaphors.

Viitan meenutuseks mõne päeva tagusele postitusele "Pronksöö kurjad häkkerid": Eesti vastastest küberrünnakutest, mis võisid või võisid ka mitte olla korraldatud Vene Föderatsiooni valitsuse poolt -- siiani avalikustatud tõendid pole kaugeltki veenvad -- on saanud ettekääne loomaks vahendeid ja võimalusi, mis valedes kätes tooksid kaasa tsensuuri. /.../ Küberrünnetest on saamas poliitikute ettekääne kontrollimaks seda mida Sina internetis näed ja mida seal teha saad. Ära anna neile seda võimu.
*
Mu meelest on päevameedia veel endiselt "isamaaliselt" vait kajastamaks mis toimus ja mis mitte. Oh annaks algav telehooaeg vähemalt saatekese, mis ei tegeleks tolatseva ärapanemise või täiesti salajase näoveiderdamisega vaid kus maitsekas satiirilises vormis söendataks isakestele aktuaalsetel teemadel operatiivselt koht kätte näidata. Tööpõld on röögatu.

0 kommentaari:

Kontakt:

merlis (ät) am.ee
kaido (ät) am.ee

Kui on midagi füüsilist saata, siis:
Kirjastus Presshouse
Liimi 1, 10621 Tallinn
Me käime mõnikord seal ja saame kätte.

Juuni Arvutimaailm

Juuni Arvutimaailm

About Me