08 oktoober 2007

Tasuta Arvutimaailma tellimus 50 kiiremale

Arvutimaailm on Eesti vanim tehnoloogiaajakiri, mis ilmub 1993. aastast. Tänapäeval on Arvutimaailma eesmärk lisaks uute tehnoloogiate tutvustamisele ka Eesti IT-äri laiem kajastamine.

Viimase Emori uuringu andmeil on Arvutimaailmal 27 000 lugejat, valdavalt vanuses 15–39 aastat. Samuti näitab statistika, et ajakirjal on 6000 naislugejat. Enam kui pooled lugejatest tituleerib uuring "valgekraedeks", ⅔ on püsilugejad. Arvutimaailm on tellitud umbes tuhandesse ettevõttesse. Geograafiliselt jaotub lugejaskond üle Eesti suhteliselt ühtlaselt, jäädes keskmisest madalamaks Virumaal ning olles pisut üle keskmise Tartus ja Lõuna-Eestis (jutt ajakirja enda keskmisest).

Möödunud aasta jooksul on Arvutimaailm käsitlenud muu hulgas järgmisi teemasid: “Kas eelistada kodumaist või brändiarvutit?”, “Turvalisuse inimelement”, “MarkIT tungib Euroopasse”, “Omamise vaev või rendiõnn?”, “Veebiteenused reeglite ikkes”, “Mõra digiallkirjas”, “Julge visioon viis Osta.ee kasumisse”, “Vabavara ei anna säästu kergelt”. Lisaks kõvaketaste, pihuarvutite, skannerite, printerite, LCD-ekraanide, GPS-ide valmisveebide ja palju muu võrdlustestid või uute toodete üksiktestid. Sõna on saanud suur osa Eesti IT-äri ja -elu võtmeisikuid.

Arvutimaailma toimetuse blogi asub aadressil: http://arvutimaailm.blogspot.com/

50 kiiremat veebipäeviku pidajat, kes kordavad seda postitust täies mahus enda blogis (pealkiri + Arvutimaailma tutvustus + kampaania kirjeldus), saavad Arvutimaailma tellimuse pooleks aastaks tasuta.

Selleks tuleb saata aadressile am@am.ee:
1. oma postituse link;
2. ees- ja perekonnanimi;
3. täpne tellimisaadress;
4. kontakttelefon.
Ühtlasi nõustud tasuta poolaastatellimusele kandideerides sellega, et Arvutimaailm saadab hiljem e-kirjaga teate, kas jõudsid 50 kiirema hulka, ning poole aasta pärast meeldetuletuse, et soovi korral tellimust pikendada.

6 kommentaari:

Hans ütles ...

http://tiwtaw.blogspot.com/2007/10/tasuta-arvutimaailma-tellimus-50.html

Anonüümne ütles ...

See on kõik kena ja vägev internetiturundus, aga miks www.am.ee ei sisalda isegi linki sellel blogile siin?

Nõgene ütles ...

Noh, eks seda lingi asja on öeldud ka kuhu vaja. Aga kui heasti läheb, võib isegi juhtuda, et kunagi kolib AMi blogimine am.ee alla, kuhu ta käima peakski, kui kõik kiirelt liiguks. ;)

Mari-Leen Albers ütles ...

http://marileenuke.blogspot.com/2007/10/tasuta-arvutimaailma-tellimus-50.html

postitan ka siia, sest aadress am@am.ee ei funka! (Delivery to the following recipients failed.)

Rene ütles ...

Selline vaade asjale Belgiast:
http://retsiem.blogspot.com/2007/10/tasuta-arvutimaailma-tellimus-50.html

Nojah, internet kurjam on ju ülemaailmne asi, selle peale oleks pidanud mõtlema ;)
Aga muidu edu teile!

Anonüümne ütles ...

Arvutimaailm ei ole sugugi Eesti vanim tehnoloogia-ajakiri. Ei ole isegi vanim siiani pidevalt ilmuv IT-ajakiri. Viimane au peaks minu teada kuuluma ajakirjale A&A, mis alustas juba 1987. aastal, seega 6 aastat varem kui AM.

Kontakt:

merlis (ät) am.ee
kaido (ät) am.ee

Kui on midagi füüsilist saata, siis:
Kirjastus Presshouse
Liimi 1, 10621 Tallinn
Me käime mõnikord seal ja saame kätte.

Juuni Arvutimaailm

Juuni Arvutimaailm

About Me